banner323

Çine Kaymakamı Değişti

Çine Kaymakamı Değişti
banner269

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla verilen atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Vali yardımcılıkları ve birçok ile yeni kaymakam ataması gerçekleştirildi.

Yeni kararnameyle Çine ilçesinde görev yapan Turan Erdoğan, Denizli’nin Buldan İlçe Kaymakamlığına atanırken, Manisa Kırkağaç ilçesinde görevini yürüten Murat Büyükköse de Çine’ye atandı.

Kaymakam Murat Büyükköse Kimdir?

Kaymakam Murat Büyükköse, 1978 yılında Kahramanmaraş merkezde dünyaya geldi. İlkokulu Turan İlkokulu, ortaokul ve liseyi Kahramanmaraş Fatih Lisesinden bitirdikten sonra Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F Kamu Yönetimi Bölümünde öğrenim görmeye başladı. 2005 yılında Kaymakam Adayı olarak Malatya'da Mülki İdare Amirliği görevine başladı. Bir yıl süreyle yabancı dil eğitimi almak ve Almanya idari yapısı hakkında bilgi edinmek maksadıyla Almanya' da bulundu.

2008 yılından itibaren sırayla; Denizli-Çameli, Diyarbakır-Eğil, Van-Başkale, Yalova-Termal İlçelerinde Kaymakam olarak görev yaptı. 2018 yılında Manisa Kırkağaç Kaymakamı olarak asaleten atanan Murat Büyükköse, Resmi Gazetede yayımlanıp yürürlüğe giren Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Çine Kaymakamlığına atandı. Kaymakam Murat BÜYÜKKÖSE evli ve üç çocuk babasıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER