banner289

MHP'nin yeni Başkanı Cem Akbudak

MHP Aydın İl Teşkilatı’nda 11. Olağan Genel Kurul sonucu Cem Akbudak il başkanlığına seçildi.

MHP'nin yeni Başkanı Cem Akbudak
banner269

MHP Aydın İl Teşkilatı 11. Olağan Genel Kurulu, Atatürk Kapalı spor Salonunda yapıldı. TBMM İdare Amiri ve MHP Aydın Milletvekili Ali Uzunırmak, MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, MHP 23. Dönem milletvekili Recep Taner, Germencik Belediye Başkanı Ümmet Akın ve İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, İlçe Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, partililer katıldı.

MHP Aydın İl Başkanlığı için üç aday katıldı. Kongrede Ahmet Ertürk, Cem Akbudak ve Güngör Türk başkanlık için yarıştılar. Fevzi Köse’nin milletvekilliği aday adaylığı için yeniden aday olmadı.

500’den fazla delegenin oy kullandığı genel kurulda oyların 252’sini alan Cem Akbudak, Aydın MHP’nin yeni il başkanı oldu. Akbudak’ın rakiplerinden Ahmet Ertürk 56 ve Güngör Türk ise 194 oy aldı.

Cem Akbudak başkanlığında oluşan Aydın MHP’nin yeni il yönetimi şu isimlerden oluştu: Muhammet Ali Künkçü, Vedat Demir, Tarık Mit, Cihan Şahin, Muhterem Öztürk, Mehmet Özenboy, İrfan Değirmencioğlu, Mustafa burhaniye, Ayşe Canbeldek, cihangir Eraslan, Yılmaz Yener Akkol, Dursun Kuşaksız, Mecit Şimşek, Kadir Özdemir, Mahir Deren, Mehmet Aldemir, Erol Küçüker, Ayhan Kılcı, Yusuf Kütükde, Havva Seven, Ahmet Yıldız, Mehmet Akif Yılmaz, Kadir Güler ve Şemşettin Şahin.Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2015, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130

banner291