banner323

Genç Basketbolculardan Başkan Çerçioğlu’na Ziyaret

Aydın Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nu ziyaret etti.

Genç Basketbolculardan Başkan Çerçioğlu’na Ziyaret
banner269
 Düzenlenen turnuvada Cumhuriyet Kupasını kazanan Aydın Büyükşehir Belediyespor basketbol takımı antrenörü Çağrı Çelik, amaçlarının Aydın’ı en iyi şekilde turnuvalarda temsil etmek olduğunu belirtti.

Yeni kurulan bir takım olmalarına rağmen başarılı bir ekip olduklarını belirten Aydın Büyükşehir Belediyespor Basketbol takımı kulüp başkanı Polat Mersin, kendilerine her türlü desteği veren Başkan Çerçioğlu’na teşkkür etti.

Anlamlı bir günde ismi gibi anlamlı olan Cumhuriyet kupasını kazanan basketbol takımını kutladığını belirten Başkan Çerçioğlu, “Genç sporcuları başarılarından dolayı kutluyorum. Gençlerimizin sağlıklı spor yapmaları ve sağlıklı nesiller yetişmesi için her zaman yanlarında olacağız. Basketbol takımımızı başarılarından dolayı kutluyorum ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Ziyaretten sonra genç basketbolcular Başkan Çerçioğlu’na, isminin ve “09 topuklu efe” yazılı olan Aydınspor 1923 basketbol takımının formasını hediye ettiler. Başkan Çerçioğlu’da başarılı basketbolcuları hediyelerle ödüllendirdi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2015, 08:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130