banner289

ASKİ Koçarlı’nın İçme Suyu Depo ve Kuyularını Yeniliyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü, İl genelinde yürüttüğü 600 içme suyu deposunun bakım ve yenileme çalışmaları çerçevesinde Koçarlı’da bulunan depolarda da çalışma başlattı.

ASKİ Koçarlı’nın İçme Suyu Depo ve Kuyularını Yeniliyor
banner269

ASKİ ekipleri, Koçarlı’da ki 70 adet içme suyu deposunun 25’inde bakım ve yenileme çalışmalarını tamamladı. Bakım ve yenileme çalışmaları kapsamında içme suyu depolarının yanı sıra kuyuların dalgıç pompası ve elektrik panoları da değiştiriliyor. Klorlama cihazlarını da yenileyen ASKİ ekipleri, Koçarlı genelinde içme suyu depolarında 2 haftalık periyotlarla 2,5 ton klorlama yapıyor.

Çakmar’da İçme Suyu Deposu Yenilendi 

Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) ekipleri, son olarak Koçarlı Çakmar Mahallesi’nde içme suyu deposunu yeniledi. Sağlıklı içme suyu çalışmaları kapsamında ekipler Çakmar’da bulunan deponun klor makinesinin da bakımını yaptı.   

ASKİ ekipleri, depo bakım ve yenilemeleri çerçevesinde Kasaplar Mahallesi’nde de eskiyen dalgıç pompaları değiştirdi. Dalgıç pompaların değiştirilmesinin yanı sıra elektrik panosunu da değiştiren ASKİ ekipleri deponun çevre düzenlemesini yaparak çalışmaları tamamladı.


Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2015, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130

banner291