banner289

Emre Erdemoğlu “Penguın” Koleksiyonunu Görkemli Bir Defile İle Tanıttı

Ünlü tasarımcı Emre Erdemoğlu, Mercedes Benz Fashion Week Berlin İlkbahar/Yaz 2016 kapsamında “PENGUIN” adını verdiği, yeşil ve pembenin, mor ile buluştuğu 2016 Yaz koleksiyonunu muhteşem bir defile ile tanıttı.

Emre Erdemoğlu “Penguın” Koleksiyonunu Görkemli Bir Defile İle Tanıttı
banner269

Ünlü tasarımcı Emre Erdemoğlu, Mercedes Benz Fashion Week  Berlin İlkbahar/Yaz 2016 kapsamında “PENGUIN” adını verdiği, yeşil ve pembenin, mor ile buluştuğu 2016 Yaz koleksiyonunu muhteşem bir defile ile tanıttı.

Mercedes-Benz Fashion Week Berlin ilkbahar/Yaz 2016 kapsamında gerçekleşen Emre Erdemoğlu defilesi Berlin’de iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü simalarının katılımıyla gerçekleşti.

Ünlü tasarımcı Emre Erdemoğlu yeni koleksiyonunu defile öncesi Titanic Otel Berlin’de basın camiasına özel bir davet ile tanıttı.

Ulusal ve uluslararası birçok yarışmada ödül sahibi olan başarılı tasarımcı Emre Erdemoğlu’nun 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda ağırlıklı olarak sezonun trendleri arasında yer alan print baskılı teknolojik kumaşlar, file ceketler ve deri detaylar ön plana çıkıyor. Parça boya şort takımlar, deri ceketler ve print detaylı çorapların dikkat çektiği koleksiyon 120 parçadan oluşuyor.

2006 Yılında EİB Moda Tasrım yarışmasından aldığı ödülle yıldızı parlayan ünlü modacı Mercedes Benz Fashion Week Berlin’de yaptığı showla izleyiciden tam not aldı.

Vogue Italy ve Deri Tanıtım Grubu işbirliğinde gerçekleşen önemli bir projeye de imza atan ve aynı proje kapsamında Ocak ayında İtalya'da koleksiyon lansmanını gerçekleştiren başarılı tasarımcının muhteşem defilesini ünlü isimlerin yanısıra büyük bir davetli kitlesi izledi.

Ünlü top model Tülin Şahin, Emre Erdemoğlu’nun defilesinde baş manken olarak defilenin kapanışını yaptı.

Koreografisini Öner Evez'in üstlendiği defilenin müzikleri Oben Budak imzası taşıdı. Koleksiyon ayakkabılarını PUMA ile çalışan başarılı modacı davetlilerden tam not aldı.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2015, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130

banner291