İYİ Partili Bozkurt, “Millet bizi çağırıyor”

İYİ Partili Bozkurt, “Millet bizi çağırıyor”
banner269

İYİ Parti Çine İlçe Başkanı Erkan Bozkurt yapmış olduğu basın açıklamasında, “İYİ parti güçlenmeye devam ediyor ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'’in dediği gibi millet bizi çağırıyor” dedi.

İYİ Parti Çine ilçe Başkanı Erkan Bozkurt, Korona virüsün önüne geçmek amacıyla kabine toplantısında alınan yeni tedbirler kapsamında 20 Kasım Cuma günü saat 20.00’ dan itibaren kapatılacak olan kahvehane ve kıraathaneler, sadece paket servis yapacak lokantaları çalıştıran esnafla için esnaf odaları ve esnaf kefalet odaları başkanlarını göreve davet etti.

Bozkurt, “Sağlığımız için alınan hiçbir karara karşı değiliz fakat zor şartlarda ayakta duran esnafımız iş yerleri de kapanınca nasıl bir yaşam tarzı sürecek. Gelir yok ama giderler olduğu gibi devam etmekte olacaktır. Bu sebeplerden dolayı esnaflarımız için SSK-BAĞKUR vergi ödemelerinden muaf tutulmalıdır. İşyerleri kapanan esnaflarımıza, okulların 31 Aralık 2020 tarihine kadarda uzaktan eğitim verecek olmasından dolayı da servisçi esnafımız ve okullardaki kantin işletmecisi esnaflarımızın kira yardımı, elektrik, su ve doğalgaz gibi genel giderlerini karşılamak için her ay düzenli olarak belli oranlarda esnafımıza yardım yapılmalıdır. Bu görevde esnafımızın bağlı bulunduğu oda başkanlarımıza, nasıl şoförler ve otomobilciler odası başkanımız Sayın Bircan Öter’in şoför esnafına sahip çıktığı gibi diğer oda başkanlarımıza ve iktidar partisinin yetkililerine düşmektedir. Geleceğimiz çocuklarımızın eğitimi uzaktan eğitim olarak 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecektir. Cumhur İttifakı Çine ilçe yöneticilerimiz hiç çıkıp da acaba hangi mahallemizde kaç tane çocuğumuzun tableti bilgisayarı en önemlisi interneti var mı online eğitime EBA’ya girebiliyorlar mı diye bir çalışmaları oldu mu? Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ve Çine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından özellikle kırsal mahallelerde gezici EBA destek noktası aracı diye haberi yapılan otobüsten Çine merkez hariç 65 mahallemize birer adet otobüs mü bırakıldı yoksa bir otobüs bir gün Topçam Mahallemizde bir gün Bedirler Mahallemizdeki EBA’ ya bağlanamayan çocuklarımıza mı ders veriyor? Gençlerimizi, çocuklarımızı umutsuzluğa sürüklemeye hakkınız var mı? Geleceğimizin esnafımızın, emeklimizin, EYT’ limizin, çiftçimizin tüm halkımızın gözünde partimize güven artıyor. İYİ parti güçlenmeye devam ediyor ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in dediği gibi millet bizi çağırıyor” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner130