Çiçek'ten Özel'e taziye mesajı

TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Afyonkarahisar'da meydana gelen patlamada 25 askerin şehit olması nedeniyle Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'e taziye mesajı gönderdi.

Çiçek'ten Özel'e taziye mesajı

Çiçek, 30 Ağustos Zaferi'nin 90. Yılının kutlandığı Afyonkarahisar'da meydana gelen elim bir patlama sonucunda 25 Mehmetçiğin şehit olduğu ve 8 askerin de yaralandığı haberini almaktan büyük üzüntü duyduğunu ifade etti. Çiçek, mesajında şunları kaydetti:

''Bölücü hainler tarafından Gaziantep, Şemdinli ve Beytüşşebap'ta düzenlenen saldırılar sonucunda verdiğimiz şehitlerin ardından gelen bu acı haber, acımızı daha da katlamıştır. Bu tür keder verici olayların nedeninin en kısa zamanda aydınlatılacağını düşünüyor, tekrar etmemesi için her türlü tedbirin alınacağına inanıyorum. Vatanın birliğinin bekçisi olan Mehmetçiklerimize Allah'tan rahmet diliyor, silahlı kuvvetlerimizin değerli mensuplarına ve şehitlerimizin yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum. Elim olayda yaralanan Mehmetçiklerimize de acil şifalar temenni ediyorum.''

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner130