Başkan Dinçer’den çözüm istediler

Çine Birlik Başkanı Yaşar Beyter, Çine Otogarı’ndaki mevcut düzenleme ve yenileme çalışmalarından sonra bir takım aksaklıkların yaşandığına dikkat çekti.

Başkan Dinçer’den çözüm istediler
banner269

Düzenleme sonrasında Çine Birlik minibüslerinin kalktığı noktada her yağmurdan sonra su birikintisi oluştuğuna ve bu durumun tüm birlik minibüsü şoförlerini ve yolcuları mağdur ettiğine değinen Çine Birlik Başkanı Yaşar Beyter, Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’den sorunun çözülmesini talep etti.

Çine Otogarı’nı yenilediği için Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’e teşekkür eden Çine Birlik Başkanı Yaşar Beyter, bir takım aksaklıklara da dikkat çekerek sorunun giderilmesini istedi. Çine Otogarı’ndaki düzenlemeden sonra yağmur yağdıktan sonra su göllenmesi olduğunu belirten Beyter, “Bizim birlik arabalarımızın bulunduğu noktada yağmur yağdığında veya itfaiye sulama yaptığında toplanan su yüzünden, yolcu indirip bindirmede sıkıntı yaşıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan düzenlemeden sonra beton zeminde yağan yağmur sularının türlü çatlaklar oluşturduğuna da dikkat çeken Çine Otogarı yazıhane işletmecileri, Başkan Dinçer’in mevcut çalışmalarından ve hizmetlerinden memnuniyet duyduklarını belirterek kendisinin Çine Otogarı’nın yenilenmesi için düğmeye bastığı geçen yıl basına yansıyan demeçlerinde, ‘Otogar tuvaletleri de tadilata girecek olup, tesis komple bakım ve onarımdan geçecek’ sözlerini hatırlatarak, “Başkanımızdan tek istediğimiz tesisin komple bakımı ve onarımı için gösterdiği hassasiyetle Çine Otogarı’na gelip incelemelerde bulunması ve bir takım aksaklıkların giderilmesini sağlamasıdır.” dediler.

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2014, 10:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner130