Başkan Dinçer, “Biz Havaya Girmeyeceğiz, Onlar Girsin”

Başkan Dinçer, “Biz Havaya Girmeyeceğiz, Onlar Girsin”

Millet İttifakı CHP Çine Belediye Başkan Adayı Enver Salih Dinçer, 31 Mart 2019 yerel çalışmalarını mahallelerde sürdürmeye devam ediyor.

Seçim çalışmalarında Çine Belediye Başkan Adayı Enver Salih Dinçer, CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, İYİ Parti Çine İlçe Başkanı Derya Kamil Karaca ve partililerle birlikte Altınova ve Cumalı Mahallelerinde bulunan kahvehane vatandaşları ziyaret etti.

Vatandaşlar yoğun ilgiyle karşıladıkları E. Salih Dinçer, “Halkımıza derman oluyoruz” dedi. Dinçer, " 8 yıldır görevdeyim. Birçok şeyi gerçekleştirdik. En önemlisi kanalizasyon belediye imkanıyla yapılamaz diyorlardı, kanalizasyon yaptık. Ardından yapılamaz denilen arıtma tesisini yine gerçekleştirdik. Bunlar bir şey yapmıyor diyorlar. Kapalı pazar yerini inşa ettik. Düğün salonları, yüzme havuzları, park bahçeler yaptık. Rakiplerimiz ne yaptı. Hastane, Adliye Sarayı, TOKİ bunlar nerede? Hastane kavşağını bile açamadılar. Şuna da katılıyorum. Biz havaya girmeyeceğiz onlar girsin. Zaten 30 gün var. Allah korusun daha önce kapılar kapalı, ayaklar masada sizleri karşılıyorlardı. Kapımız herkese açık. Önümüzü ilikleyerek sizleri karşıladık. 50 yıldan beri özel idareden biriken sorunlar vardı. 5 yıl içinde akmayan çeşme bırakmadık. Çamur olan her yere taş döşemeye çalıştık. Bu yetmezdi. Ekonomiye katkıda bulunmamız gerekiyordu. Zeytinyağı fabrikamızı kurduk. Ege Et Özlem Başkan'la bölgenin en büyük modern mezbahası oldu. 17 şube açtık, ürünlerimizi pazarlamaya başladık. Hayvancımız çok uygun fiyata kaliteli yem alabilsin diye sipariş verdik. 15 güne kadar her köye tır gelecek ve istediğiniz kadar çuvallarla yem alabileceksiniz. Bunu yaparken süt toplamamız gerektiğini öğrendik. Büyükşehir olarak hayvan sayısına göre köylerimizin hepsine süt tankları koyacağız. Çine'de 2 bin bayanımızı Çanakkale'ye gönderdik ve göndermeye devam edeceğiz. Üreticimizin sütünü para ettireceğiz. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner130