banner323

AK Partili Kadınlar çalışmaya Çine’den başladı

AK Partili Kadınlar çalışmaya Çine’den başladı
banner269
Aydın Ak Parti İl Kadın kollarının yeniden yapılanmasının ardından partili kadınlar çalışmalarına yeniden başladı. İlçe bazında çalışmalara başlayan partili kadınlar ilk toplantıyı Çine’de yaptı. İlk toplantıda AK Partili kadınlar tanışıp 15 Temmuz darbe girişimini değerlendirdi.

AK Parti İl kadın Kolları Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Çine Koordinatörü Akile Yavaş başkanlığında Çine’de gerçekleştirilen ilk toplantıya Çine İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurten Payza ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. AK Parti İlçe Binası’nda gerçekleştirilen toplantıda çalışmalarından ve önümüzdeki süreçte gerçekleştirilmesi planlanan program üzerinde görüşen AK Partili kadınlar, çocukların ve Aydın’ın aydınlık geleceği için daha çok çalışılması gerektiğini belirttiler.

Türkiye’nin yakın tarihine kara bir leke olarak geçen 15 Temmuz darbe girişimi ile ilgili de konuşan AK İl Kadın Kolları Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Çine Koordinatörü Akile yavaş, “Bu hain darbe girişimi duyarlı vatandaşlarımız sayesinde önlenmiştir. Tarih bir daha göstermiştir ki; Kadınlarımız daha çok bilinçli olmak zorundadır. Bu nedenle yetişen her ferdin ilk öğretmeni örnek aldığı kişiler olan analar, yani kadınlarımız kendileri bilinçli olması gerektiği gibi çocuklarını da milli bilinci çok iyi aşılamalıdır. 15 Temmuz da başta devlet yöneticilerimizin dirayeti ve halkımızın milli bilinci sayesinde önlenmiştir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130