AK Parti İlçe Başkanı Çakır, ”Doğalgazı değil, 45 projenin bitim tarihlerini duyurun”

AK Parti İlçe Başkanı Çakır, ”Doğalgazı değil, 45 projenin bitim tarihlerini duyurun”
banner269

AK Parti Çine İlçe Başkanı Cemal Çakır doğalgaz ile ilgili basın açıklaması yaptı. Başkan Çakır, "Çine halkı, Çine Belediyesi'nden yamalı yol değil, seçim öncesi vaat edilen 45 projeyi beklemektedir" dedi.

AK Parti Çine İlçe Başkanı Cemal Çakır basın açıklamasında şunları söyledi; “Çine’mizde 2. Tur doğalgaz çalışmaları başladı ve hız kesmeden devam ediyor. İnşallah Çine’mizde doğalgaza kavuşmayan hiçbir hane kalmayacak. Bu projenin baş mimarı Sayın TBMM KİT komisyonu başkanı ve Aydın Milletvekilimiz Mustafa Savaş’a tüm Çine halkı adına tekrardan teşekkür ediyorum. Ancak son günlerde Sayın Belediye Başkanımız da bu konuya bayağı bir meyletti. Kendisinin heyecanını anlıyorum ancak sırf siyasi kaygılarla prim yapmaya çalışmasını üzüntüyle takip ediyorum. Geçen gün Sayın Dinçer projenin bitim tarihini basın aracılığıyla duyurdu. Gerçi bu hareketler bize yabancı değil; doğalgazı Çine’ye getiremezsiniz diye bağırırken doğalgaz boruları Çine’ye ilk geldiğinde fotoğraf çektiren yine kendileriydi. Şu anki merakım şudur acaba Sayın Dinçer önümüzdeki günlerde hükümet konağının açılış tarihini toplulaştırmanın, sulama sisteminin, TOKİ projesinin ve yeni devlet hastanemizin de bitiş tarihlerini duyuracak mıdır. Emin olun bunu da yaparsa şaşırmayacağım. Sayın Dinçer aynı açıklamasında yolların yamalı kalacağından bahsetmiş. Eğer sayın başkan yolların çökme yapmasından dolayı oturmasını bekliyor ise doğalgaz döşemesi yapılacak yolları seçim önü panik ile niye döşemiştir, buraya aktarılan kaynak israf değil midir ve bu yollar göçmeyecek şekilde nasıl dizayn edilmiştir, eğer yenilen yollar göçmemiş ise şimdi yapılması gereken yolların göçeceğini kim söylemiştir” şeklinde ifade etti.

Çine halkının 45 projeyi beklediğini söylen Başkan Çakır, “Çine halkı Çine Belediyesinden yamalı yol değil seçim öncesi vaat edilen 45 projeyi beklemektedir. Sayın Dinçer hükümetimizin yapmış olduğu projelerin tarihlerini vereceğinize vaat ettiğiniz kestane işleme tesisi, solucan gübresi fabrikası, fıstık fabrikası, mısır unu fabrikasını ne zaman açacağınızı, Çine’de tarım fuarını ne zaman kuracağınızı, Topçam Madran marketlerini ne zaman açacağınızı duyurun. Sayın başkandan ricam inşallah bundan sonra vaat edilen 45 projenin bitim tarihlerini duyurmasıdır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2020, 09:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner130