banner289

Çine sanayi esnafı Tayfun Aslan’ı yeniden başkan seçti

Çine sanayi esnafı Tayfun Aslan’ı yeniden başkan seçti
banner269

Çine Sanayi esnafı, 16 yıldır başkanlık yapan Tayfun Aslan’ı yeniden Çine Sanayi Sitesi Kooperatifi başkanlığına seçti.

Çine Sanayi Sitesi Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Tek liste ile seçime gidilen toplantıda 16 yıldır Kooperatif başkanlığını yapan Tayfun Aslan, 2 yıllık yeni dönemi için tekrar sanayi esnafının oylarını alarak güven tazeledi. Kongre, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Divan hayati seçiminden sonra faaliyet raporlarının okunmasının ardından yedek ve asil yönetim kurulu üyelerinin seçimine geçildi.

Genel Kurulda güven tazeleyen Başkanı Tayfun Aslan, “Bize güvenen arkadaşlarımızı mahcup etmeyeceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe bu zorlu yolu hep birlikte aşarız. Sanayi Esnafımızın her daim yanındayız. Sanayi esnafımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YÖNETİM KURULU

Tayfun Aslan’ın başkanlığındaki Yönetim Kurulunda, Hüdaverdi Önel ve Arif Girgin görev aldı. Yedek Yönetim Kurulu Üyeliklerine de, Muharrem Bakar, Şahin Özdemir, Güven Akbulut seçildi.

DENETİM KURULU

Çine Sanayi Sitesi Denetim Kurulu Üyeliği’ne İsmail Aktaş, Serkan Tanrıverdi seçildi. Denetim Kurulu Yedek Üyeliği Emre Çeker, Önder Oktar’dan oluştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2021, 09:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130