banner289

Başkan Çerçioğlu’na, Muhtarlar teşekkür etti

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Çine Belediyesi’ni ziyaret etti.

Başkan Çerçioğlu’na, Muhtarlar teşekkür etti
banner269

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’in karşıladığı Başkan Çerçioğlu’nu ziyareti sırasında mahalle muhtarları yalnız bırakmadı. Çine Kavşık Mahalle muhtarı Halil Çoban, Bahçearası mahalle muhtarı Hakan Karabulut, Muhaflar mahalle muhtarı Şeref Sever Başkan Çerçioğlu’ndan övgü dolu sözlerle bahsederek ziyaret esnasında kendisine teşekkür etti.

Çine mahalle muhtarları 15 yıldır çözülemeyen sorunlarını çözen Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. Muhtarlar, “Bizleri içme suyuna kavuşturdu. Kendisi de su gibi aziz olur inşallah. Kendisini muhtarlar ve halkımız çok seviyor, başarılarının devamını diliyoruz” diye konuştular.

 “Su Gibi Aziz Olur İnşallah”

Çineli mahalle muhtarları, vatandaşlar adına Başkan Çerçioğlu’na teşekkür etmek için geldiklerini belirterek, “Yıllardır içme suyuna hasret olan mahallelerimiz içme suyuna kavuştu. 15 yıldır bu sorun çözülemiyordu. Büyükşehir Belediye Başkanımız sorunumuza el attı ve anında çözüldü. Mahalle halkının sevinci görülmeye değerdi. Allah razı olsun. Kendisi de su gibi aziz olur inşallah. Başkan Çerçioğlu’nu muhtarlar ve halkımız çok seviyor, başarılarının devamını diliyoruz” diye konuştular.

“Muhtarlarımızın Sorunlarını Çözüyoruz”

Çine’nin kendileri için büyük önem taşıdığını kaydeden Başkan Çerçioğlu, “Çineli hemşerilerimin gösterdiği ilgiye teşekkür ediyorum. Çine halkına hizmetlerimiz devam edecek. Çine’ye hizmet vermekten mutluyum. Yıllardır gelen sorunlar çözülememiş, biz çözdük, çözmeye de devam edeceğiz. Muhtarlarımızla bire bir görüşüp isteklerini yerine getiriyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak ilçe belediyelerimiz ve muhtarlarımız ile birlikte elimizden geleni yapıyoruz. Muhtarlarımızın verdiği destek nedeniyle teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2015, 21:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130

banner291