banner289

Başkan Çerçioğlu: “Vatandaşa Hizmet Odaklı Çalışıyoruz”

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu Bozdoğan mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Başkan Çerçioğlu: “Vatandaşa Hizmet Odaklı Çalışıyoruz”
banner269

Toplantıda Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın ve Büyükşehir Belediyesi bürokratları da hazır bulundu. Bozdoğan mahalle muhtarlarının daveti üzerine Bozdoğan’a giden Başkan Çerçioğlu, muhtarlarla birebir görüşülerek belirtilen sorunların kısa sürede çözüldüğünü ifade etti.

“İl Özel İdare Kapısında Aylarca Bekletilip, İşimiz Yapılmıyordu”

Desteklerini hiçbir zaman esirgemediği ve Bozdoğan’a yaptığı yatırımlar nedeniyle Başkan Çerçioğlu’na teşekkür eden Bozdoğan mahalle muhtarları şunları söyledi: “İl Özel İdarenin kapısında aylarca beklediğimiz oluyordu ama işimiz hiçbir zaman yapılmıyordu. Fakat Büyükşehir Belediyesi bir telefonla bütün işlerimizi halledip, sorunlarımızı çözdü. Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Başkan Çerçioğlu’na çok teşekkür ediyoruz.”

“Muhtarlarımızın Her Zaman Yanındayız”

Bozdoğan’da mahalle muhtarlarıyla bir araya gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu ve bu toplantıların devam edeceğini belirten Başkan Çerçioğlu, Aydın il genelinde olduğu gibi Bozdoğan’da hiçbir mahalle muhtarlarının sorunu kalmayacağını belirterek, “Biz Aydın Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşa hizmet odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu anlamda her zaman muhtarlarımızın yanındayız, olmaya da devam edeceğiz. Muhtarlarımız ile birebir görüşerek sorunlarını en kısa sürede çözüyoruz. İl genelinde olduğu gibi Bozdoğan’da önemli projeleri hayata geçiriyoruz. Desteğimiz ve hizmetlerimiz muhtarlarımızın, vatandaşlarımızın isteği doğrultusunda devam edecek” diye konuştu.

Bozdoğan Belediye Başkanı Tümer Apaydın ise her zaman yanlarında olan, Bozdoğan’a önemli yatırımlar yapan Başkan Çerçioğlu’na tüm muhtarlar ve Bozdoğan halkı adına teşekkür etti.





Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2015, 12:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130

banner291