banner323

AK Parti İlçe Başkanı Kandemir’den görevi başındakilere ziyaret

AK Parti İlçe Başkanı Kandemir’den görevi başındakilere ziyaret
banner269

AK Parti Çine İlçe Teşkilat Başkanı Burhan Kandemir, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Gençlik Kolları ile birlikte; yeni yıla saatler kala görevleri başındaki emniyet güçlerini ve sağlık çalışanlarını ve nöbetçi olan eczaneyi ziyaret etti.

AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir ile Yönetim Kurulu Üyeleri ve AK Parti Çine Gençlik Kolları Başkanı Egemen Yılmaz ziyaretlerinde İlçe Emniyet Müdürü Talet Afşar'ın, Bölge Trafik Komiseri Özkan Kuyumcu'nun, sağlık çalışanları ve görevi başındaki polislerin yeni yılını kutlayarak hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiler.

Tüm dünyayı kasıp kavuran Kovit-19 bulaşın etkisinde bir yılın daha geride kaldığını söyleyen AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, “Dünyada çok büyük görünen ve bazı kesimlerin hayranlıklarını gizleyemedikleri devletlerin bu salgın hastalık karşısında acizliklerinin altında ezildiklerini hep beraber gözlemledik. Bir maske için bile birbirini yiyen ülkeler Türkiye den gelen Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan imzalı uçak dolusu covit 19 ile ilgili yardımları gözleri yollar da beklemiş ve kabul etmişlerdir. Tabiki bu zor süreci yönetmek öyle kolay olmamakta bu fırtınadan gemiyi sağ salim limana getirmek her babayiğidin işi olmaması gerektiğini düşünüyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti içte ve dışta çok kesimle mücadele etmektedir. Ülkemizin her dertten güçlenerek çıkması çoğu kesimi rahatsız etmesi ve rahatsız olan kesiminde bu ülkenin güçlenmemesi için var güçleriyle çalıştıklarını gözlemlemekteyiz. İşte bu süreçte yeni bir yıla girmekteyiz Haklı sessizi haksız seslinin karşısında savunmayı kendine düstur edinen partimizin bütün bu olumsuzluklara karşın insanını, işçisini, memurunu emeklisini ezdirmemek için var gücüyle çalışmakta ve uygulamalarıyla bunda kararlı olduğunu göstermektedir. Bizler 2022 yılından çok umutluyuz inşallah ülkemiz ve dünya bu zorlukları aşar ve insanlık eski günlerine kavuşur. Bu vesileyle tüm ilçe halkımızın ve sesimizin ulaştığı her kesin yeni yıllarını kutlar 2022 yılının ülkemize insanlığa huzur mutluluk ve sağlık getirmesini ve bu covit 19 bulasın tesirinden kurtulmuş bir yıl olması temennisiyle tüm teşkilatlarımız adına saygılar sunarım” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2022, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130