AK Parti Çine İlçe Teşkilatı’ndan Kurumlara Ziyaret

AK Parti Çine İlçe Teşkilatı’ndan Kurumlara Ziyaret

AK Parti Çine İlçe Başkanı Mehmet Tosun ve Yönetim Kurulu Üyeleri resmi kurumlara ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Çine İlçe Başkanı Mehmet Tosun, beraberinde yeni yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Ferya Yıldız ve AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Cemal Çakır’la ilk olarak Çine Kaymakamı Özkan Demir’e, ardından da Çine Milli Eğitim Müdürü Şakir Sait Üstündağ’ı, Çine İlçe Emniyet Müdürü Fevzi Yurtseven’i, Çine Vergi Dairesi Müdürü Habibe Sayın ve bazı resmi kurumları ziyarette bulundu.

Başkan Mehmet Tosun, kongre ardından kurum ziyaretlerini yaptıklarını belirterek şunları söyledi, “İlk olarak Çine Kaymakamımız Özkan Demir’i, Çine İlçe Emniyet Müdürü Fevzi Yurtseven’i, Çine Vergi Dairesi Müdürü Habibe Sayın ve resmi kurumlarımızı ziyarette bulunduk. Yeni yönetim kurulu üyelerimizi ve başkanlarımızı tanıtarak Çine’nin gündemi üzerinde istişarelerde bulunduk. Birlik ve beraberlik içerisinde Çine’mize neler kazandırabiliriz, eksikliklerimiz neler bunlar üzerinde görüş alışverişinde bulunduk. Çine hepimizin, ilçemizi daha da kalkındırmak, tarımdan, eğitime birçok alanda yapılacak olan yatırımların gelişmeleri ile ilgili görüştük ve çalışmalarımıza ara vermeden hızla devam edeceğiz” şeklinde ifade etti.

Kurumlarda yapılan ziyaretlerde, AK Parti Çine İlçe Başkanı Mehmet Tosun’a ve yönetim kuruluna başarılar dilendi.YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner150

banner130