banner289

ADM Ailesi Seminerde Bir Araya Geldi

Sektörün ilk özel şirketi olarak Aydın, Denizli ve Muğla’da başarılı bir şekilde elektrik dağıtım hizmeti sağlayan ADM Elektrik Dağıtım, düzenlediği şirket içi sosyal ve kültürel etkinliklerle de adından sıkça söz ettiriyor.

ADM Ailesi Seminerde Bir Araya Geldi
banner269
 Sektörün ilk özel şirketi olarak Aydın, Denizli ve Muğla’da başarılı bir şekilde elektrik dağıtım hizmeti sağlayan ADM Elektrik Dağıtım, düzenlediği şirket içi sosyal ve kültürel etkinliklerle de adından sıkça söz ettiriyor. Kurum kültürünün bir yansıması olarak çalışanlarının kişisel gelişimlerinde yüksek bir hassasiyet taşıyan şirket, çalışanlarının ihtiyaçlarına uygun planlanmış yıl boyu süren eğitimler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Hizmet bölgesiyle beraber gerçekleştirdiği şirket içi eğitimlerle çalışanlarının hayatına da ışık saçan ADM EDAŞ, Ahmet Şerif İzgören ile Aydın ve Muğla’da gerçekleştirdiği seminerlerinin son bölümünü ise Denizli’de düzenledi. Profesyonel eğitim dünyasının duayen ismi Ahmet Şerif İzgören’in sunduğu “Gazete Kağıdından Paraşüt Yapmak” isimli seminer daha önce düzenlendiği illerde yoğun bir ilgi görmüş ve katılımcılardan büyük alkış almıştı. ADM EDAŞ Genel Müdürlüğü ve Denizli İl Müdürlüğüne bağlı çalışanların aileleriyle beraber katıldığı seminer, Denizli Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Seminere Bereket Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı ve ailesi başta olmak üzere ADM EDAŞ İcra Kurulu Başkanı Mesut Güzel ve ailesi ayrıca çok sayıda ADM EDAŞ çalışanı katıldı. İzgören tarafından verilen seminerde bilginin, emeğin ve hedef edinmenin önemi vurgulandı. Fatih Sultan Mehmet’in şehzadeliği sırasında her gece uyuduğu yastığın üzerinde İstanbul’un şehir krokisi olduğundan bahseden İzgören, hedef ve sonuç ilişkisi üzerine verdiği bu örnekle salondan büyük alkış aldı. Seminerde hoşgörü, iş gücü ve mesleki tercihlerin kişilerin sevdiği işi yapması yönünde olmasının altı çizildi.

Saldanlı: “Emek Vermeyi Öğretti”

Ahmet Şerif İzgören’in sunumu ardından kısa bir konuşma gerçekleştiren Bereket Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ceyhan Saldanlı, Bereket Enerji Şirketler Grubu’nun en önemli özelliğinin bilgiye verdiği önem olduğunu belirtti. İlk çağlarda da bilginin en önemli şey olduğunu ifade eden Saldanlı, “Artık çağımız, bilginin en yoğun şekilde kullanıldığı bir çağdır. Bugün burada Ahmet Şerif İzgören hocamız da bize emek vermeyi ve hayal kurmayı öğretti. Belki de en önemlisinin yastığın üzerine harita çizerek hedef koymak ve her gece o hedefe odaklanmak olduğunu öğretti. Kendisine bize kattığı bilgiler için teşekkür ediyorum” dedi. Ceyhan Saldanlı konuşmasının ardından Ahmet Şerif İzgören’e hediyesini takdim etti.
Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2016, 09:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130