banner289

19 Ocak Salı günü hangi ilde okullar tatil?

Türkiyenin bazı illerinde etkisini gösteren kar yağışı nedeniyle birçok okulda eğitime ara verilmişti. Peki 19 Ocak Salı günü okulların tatil mi? İşte detaylar.

19 Ocak Salı günü hangi ilde okullar tatil?
banner269
 YALOVA' DA OKULAR TATİL

Yalova Valiliği etkili olan kar ve tipi yüzünden 19 Ocak Salı günü il genelindeki okullarda eğitime bir gün süreyle ara verildi. Valiliğin aldığı bu karar, Yalova Milli Eğitim Müdürlüğü'nün internet sitesinden duyuruldu.

BALIKESİR' DE EĞİTİME KAR ENDGELİ

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, yurdu etkisi altına alan olumsuz hava koşulları nedeniyle Bandırma ilçesi ile birlikte, Manyas, Savaştepe, Gönen ve Marmara ilçelerinde de okulların 19 Ocak Salı tatil edildiğini bildirdi.

İSTANBUL' DA OKULLAR TATİL DEĞİL

İstanbul Valiliği sitesinde: Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan verilere göre; ilimizde devam eden kar yağışının yarın sabah saatlerinden itibaren etkisini azaltacağı, öğle saatlerinden itibaren ise ilimizi terk edeceği tahmin edilmektedir. Bu sebeple 19 Ocak 2016 Salı günü hava koşullarının eğitim-öğretime engel olmayacağı değerlendirildiğinden okullarımızda eğitim faaliyetlerine devam edilecektir.

TEKİRDAĞ' DA OKULLAR TATİL

Tekirdağ'ın Çerkezköy ve Kapaklı ilçelerinde, kar yağışı ve buzlanma nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar tatil edildi.

ÇANAKKALE' DE OKULLAR TATİL

Çanakkale il merkezi ve bazı ilçelerde okullar olumsuz hava koşulları nedeniyle 19 ocak Salı günü tatil edildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, olumsuz hava şartları nedeniyle Yenice, Gelibolu ve Biga'daki tüm ilk ve orta dereceli okullar ile Çanakkale merkez, Lapseki ve Gökçeada ilçelerinde taşımalı eğitim gören ilk ve orta dereceli okullar Salı günü tatil edildi.

SİVAS KANGAL' DA OKULLAR TATİL

Olumsuz hava koşulları nedeni ile Sivas'ın Kangal ilçesinde Salı günü ilk ve orta dereceli okullar 1 gün süreyle tatil edildi.

BAYBURT’ TA OKULLAR TATİL

Bayburt'un Demirözü ilçesinde fırtına nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

Demirözü Kaymakamı Zihni Yıldızhan, ilçe genelinde akşam saatlerinden itibaren etkili olmaya başlayan fırtına nedeniyle 19 Ocak Salı günü ilçe merkezi, bağlı belde ve köylerde eğitim ara verildiğini belirtti.

SAMSUN VE ÇANKIRI’ DA OKULLAR TATİL

Samsun'un Havza ve Çankırı'nın Çerkeş ilçesinde ilk ve orta dereceli okulların olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın tatil edildiği bildirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, olumsuz hava şartları nedeniyle Havza ve Çerkeş'te tüm ilk ve orta dereceli okullar ile taşımalı eğitim kapsamındaki okulların 19 Ocak Salı tatil edildiğini kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130