banner289

Çine’de öğrenciler karne almanın heyecanını yaşadı

Çine’de 28 Eylül'de başlayan 2015-2016 eğitim öğretim yılının ilk dönemi tamamlandı

Çine’de öğrenciler karne almanın heyecanını yaşadı
banner269
 Çine’de 28 Eylül'de başlayan 2015-2016 eğitim öğretim yılının ilk dönemi tamamlandı. 8 bin 316 öğrencinin karne heyecanı yaşadığı Çine’de Çine İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Sait Üstündağ Namık Kemal Ortaokulu’nda öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

İlk dönem için son ders zilinin çalmasıyla birlikte Çine’de 45 okulda 459 derslikte 611 öğretmen ve 8 bin 316 öğrenci yarıyıl tatiline başladı. Çine’de ilk yarıyılın karne dağıtım töreni Namık Kemal Ortaokulu’nda yapıldı.

Okulda yapılan törene Refik Kaymakam Mehmet Emre Canpolat, Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Çine Garnizon Komutanı Kıdemli Pilot Yüzbaşı Osman Olgun, Çine İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Sait Üstündağ, Çine İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yeter Ortan, Namık Kemal Ortaokul Müdürü Osman Girgin, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Törende İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Sait Üstündağ, öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Öğrencilerin dinlemiş ve zinde bir şekilde eğitim ve öğretim yılının ikinci yarısına başlamaları için tatilde ödev verilmediğini dikkat çeken Üstündağ, bütün öğrencileri tatilde iyice dinlenmelerini ve kitap okumalarını istedi. Üstündağ, “Çocuklarımızın eğitiminde emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Daha güzel günler için çok daha fazla çalışmamız gerekiyor" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130