banner323

Türkoğlu Veteriner Kliniği dualarla açıldı

Türkoğlu Veteriner Kliniği dualarla açıldı
banner269

Aydın İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkan Yardımcısı Ercan Türkoğlu’nun oğlu Selahattin Türkoğlu’na ait veteriner kliğini dualarla açıldı.

Çineli genç Veteriner Hekim Selahattin Türkoğlu’na ait Klinik, düzenlenen tören ile hizmete açıldı. Çine Şevketiye Mahallesi Atatürk Caddesi’nde hizmete başlayan kliniğin açılış törenine, Aydın Veteriner Hekimler Odası Başkanı Cemil Şahin, AK Parti Çine İlçe Başkanı Burhan Kandemir, CHP Çine İlçe Başkanı Tayfun Şahin, Aydın İli Damızlık Sığır Yetiştiriciler Birliği Başkanı Mehmet Sedat Güngör, Çine Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Celal Özden, Çine Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Sert, Çine Ziraat Odası Başkanı Osman Eşiyok, Çine Ülkü Ocakları Başkanı Murat Çalışkan, muhtarlar ve çok sayıda davetli katıldı.

Yapılan dua sonrası açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesilirken, genç Veteriner Hekim Türkoğlu misafirlerine kliniğini, verecek olduğu hizmetleri anlattı. Bursa Uludağ Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nden geçen yıl mezun olan Selahattin Türkoğlu, “Hayvancılığın ilerlemesi, ülkemizin kalkınması için daha ekonomik koşullarda ve bilinçli üretim yapılması gerektiğini düşündüm. Bunu gerekli paydaşlar ile de istişare ederek gerçekleştirebiliriz. Pandemi sürecinde de mesleğimizin önemi bir kat daha öne çıktı. Ben de bu amaçlar doğrultusunda Aydın’ın hayvan üretiminde önde gelen memleketim Çine’de kendi kliniğimi açmaya karar verdim” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130