Başkan Dinçer'in Anneler Günü Mesaji

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Anneler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Dinçer'in Anneler Günü Mesaji
banner269
    Başkan Dinçer, mesajında; “Varlıklarıyla her zaman güç bulduğumuz annelerimiz hayatımızın her alanında yol göstericimiz olmuşlardır. Bu sebeple baş tacımız annelerimizin hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Onları hayatımızın sadece bir günü değil, dünyaya gözlerimizi ilk açtığımız andan itibaren, hatırlamalıyız. En güzel anlarımızda olduğu gibi, başa çıkamadığımız tüm güçlüklerde sığındığımız, yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz annelerimizin tek beklentisi, bizlere gösterdikleri sevgi ve ilgiyi onlara da hissettirmektir. Bu yüzden hiçbir hediyenin anne sevgisinin üzerinde olmadığı unutulmamalıdır.
Yaşamımızda bizi, belki de karşılıksız seven tek varlık annelerimizdir. Ülkemize ve insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için her türlü zorluğa göğüs gererek fedakârca çalışan anneler, aile değerlerinin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının da en önemli güvencesidir.
Hoşgörünün, fedakârlığın, sabrın, sevginin ve saygının sınırsız kaynağı tüm annelerimizin; anneler gününü kutluyor, her günü aynı sevinç ve coşkuyla yaşamaları temennisiyle saygılar sunuyorum”dedi.


Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2014, 18:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner130