banner289

Travel Turkey Fuarında Didim tanıtıldı

Türkiye'nin turizm alanındaki en önemli buluşmalarından birisi olan Travel Turkey fuarında Didim in tanıtılması için önemli bir fırsat.

Travel Turkey Fuarında Didim tanıtıldı
banner269
 İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzfaş (İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri A.S.) ve Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) nin organizasyonu ve İzmir Buyuksehir Belediyesi'nin ev sahipligi ile 10 -13 Aralik 2015 tarihleri arasında düzenlenen Travel Turkey İzmir fuarı 9.kez kapılarını ziyaretçilerine açtı.

Bu sene 20.000 m2 büyüklüğündeki yeni alanında hizmet sunan, 30 ülke 56 destinasyon olmak üzere toplam 1000 firmanin üzerinde katılımcı ve 42 farkli ülkeden 100 satınalmacı katıldigi Travel Turkey İzmir fuarinda Didim standına ilgi yoğundu.

Didim Kaymakamlığı, Didim Belediyesi, Didim Ticaret Odası, Didim Turizm Derneği ve Didim Turizm Altyapı Birliğinin birlikte açmış olduğu Didim standı daha ilk gününde fuarın en gözde stantlarından birisi olurken, belediye başkanları ve bürokratlarin yanı sıra yüzlerce kişi tarafından ziyaret edildi.

Didim standına gelen ziyaretçilerle yakindan ilgilenen, Didim'in tarihi ve turistik yerlerini anlatan görevliler standi ziyaret edenlere Didim'i tanıtıcı CD broşür çanta ve promosyon ürünleri hediye etti. Didim'e özgü yöresel yiyeceklerden olan dağ çileği, zeytin ve zeytin yağı da tanıtıldı ve ziyaretçilere ikramlar da bulunuldu. Fuarın ilk günün de yüzlerce insanın ziyaret ettiği Didim Standında 4 gün boyunca acik kalarak faaliyetlerine durmaksızın devam edecek.


Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2016, 10:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130