banner289

Bozdoğan’da Alt Yapı Çalışmalar Hızla Sürüyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü Bozdoğan Örencik ve Olukbaşı Mahallesi’nde süren iki ayrı çalışmayı tamamlandı.

Bozdoğan’da Alt Yapı Çalışmalar Hızla Sürüyor
banner269

Aydın Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü Bozdoğan Örencik ve Olukbaşı Mahallesi’nde süren iki ayrı çalışmayı tamamlandı. İlçede alt yapı çalışmalarını hızla sürdüren ASKİ Genel Müdürlüğü’ne bağlı ekipler sıfır sorun politikasıyla hareket ediyor. İlçenin alt yapısı yeniden şekilleniyor.

ASKİ, Örencik’te Çiftçilere kayıtsız kalmadı

ASKİ Genel Müdürlüğü il genelinde tarım ve hayvancılıkla uğraşan vatandaşlarımıza yönelik desteğini sürdürüyor. Son olarak Örencik Mahallesi’nde tarımsal sulama hattı yapan ASKİ ekipleri çalışmalarını tamamladı. Çiftçilerden gelen talep üzerine vakit kaybetmeden inceleme ve tespit yapan ASKİ Genel Müdürlüğü çalışmalarını hemen başlattı.  1.2 km’lik çalışmada 110 mm’lik PVC boru kullanıldı. Tamamlanan çalışma çerçevesinde 1000 dönümlük tarım arazisinin sulama ihtiyacı büyük ölçüde giderildi.

Olukbaşı’nda Kanalizasyon hattı Çalışması tamamlandı

ASKİ ekiplerinin ilçede sürdürdüğü çalışmaların bir diğer ayağı da Olukbaşı Mahallesi’nde idi. Uzunluğu 400 metreyi bulan kanalizasyon hattı çalışmasında yüksek teknoloji 200 mm’lik koruge boru kullanıldı. Dün itibariyle bitirilen çalışmayla birlikte ilçede ASKİ ekipleri çalışmalarına ilçenin diğer mevkilerinde devam etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2015, 13:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130

banner291