banner289

Başkan Kale; "Her Zaman Yanınızdayız"

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale ilçe merkezinde ikamet eden Ayşe Elalmış ile Fadime Bozkuş’a birer adet tekerlekli sandalye hediye etti.

Başkan Kale;
banner269

Göreve geldikleri günden bu yana sosyal belediyecilik anlayışıyla hareket ettiklerini, İmkanları dahilinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara her alanda destekte bulunmaya gayret ettiklerine vurguda bulunan Başkan Kale; “Belediyemiz Sosyal Hizmet Birimi aracılığıyla ilçe merkezimizdeki vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını, sorunlarını yerinde tespit etmekteyiz. Bunun yanı sıra vatandaşlarımızdan gelen talepleri de inceleyerek onlara yardımcı olma gayretindeyiz. Bugüne kadar ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlarımıza yönelik olarak yaklaşık 40 adet tekerlekli sandalye desteğinde bulunduk. Bundan sonra da vatandaşlarımıza destek olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale’nin kendilerini bizzat ziyaret ederek tekerlekli sandalye hediye etmesinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden Ayşe Elalmış ile Fadime Bozkuş, Başkan Kale’ye teşekkür etti. İleri derecede kemik erimesi, şeker hastası ve kalp yetmezliği rahatsızlığıyla mücadele ettiğini dile getiren Ayşe Elalmış “Yaptığınız ziyaret bizleri son derece mutlu etmiştir. Duyarlı davranışınızdan dolayı size ve duyarlı çalışma ekibinize çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Ayağında çatlak bulunan ve yürüme zorluğu çeken Fadime Bozkuş ise “ Allah sizden razı olsun. Buraya kadar zahmet edip bizleri ziyaret etmenizden dolayı size teşekkür ediyorum” dedi.Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2015, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130

banner291