banner289

"Aydınlıların Hizmetindeyim"

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Sadık Atay,İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftarda partililerle bir araya geldi.

banner269

Kuşadası İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftarda partililerle bir araya gelen AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Sadık Atay, iftardan sonra yaptığı konuşmada "Kapımız, odamız, telefonumuz ve gönlümüz sonuna kadar açık. Tüm Aydınlıların hizmetinde olacağız" dedi.

AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Sadık Atay, AK Parti Kuşadası İlçe teşkilatının düzenlediği iftar programına katıldı. Atay, iftar öncesi Kuşadası Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği ve Kuşadası Şehiriçi Minibüs Kooperatifi üyeleri ile bir araya geldi. Şehit Aileleri ve Gazileri Dayanışma Derneği’nin Anı Defteri’ne duygu ve düşüncelerini yazan Atay, daha sonra teşkilat üyeleri ile birlikte iftarını açtı.

“4 GÜN AYDIN’DA 3 GÜN ANKARA’DA”

İftar sonrasında seçim öncesi ve sonrası yaşanan süreci değerlendiren Atay, Kuşadası İlçe Başkanı Ali Kara başta olmak üzere tüm Kuşadası teşkilatına teşekkür etti. Tüm Aydınlıların hizmetinde olduğu belirten Atay, “7 Haziran seçimlerini tamamladık. İstediğimiz sonucu alamasak da ileriye dönük çalışmalara 8 Haziran günü AK Parti olarak başladık. Biliyorsunuz ki geçtiğimiz hafta Meclis Başkanı’nı seçtik. AK Parti’nin adayı İsmet Yılmaz meclis başkanımız oldu. Şimdi hükümetimiz koalisyon çalışmalarına başlayacak. Şeffaf ve ilkeli bir şekilde asla ilkelerinden taviz vermeyerek bu süreci tamamlayacaktır” dedi.

Bu toprakların evladı olduğu söyleyen Atay, konuşmasını şu sözlerle tamamladı; “Bir kardeşiniz olarak sizlere sesleniyorum. Ben bu toprakların evladıyım. Vatanım, bayrağım, milletim, memleketim ve partim için sizlerle birlikte gece gündüz çalışacağıma sizlere söz veriyorum. Kapımız, odamız, telefonumuz ve gönlümüz sonuna kadar açık. Aydın için ne yapılması gerekiyorsa yapmaya bunun mücadelesi vereceğime söz veriyorum. Ben 4 gün seçim bölgem olan Aydın’da 3 gün ise Ankara’da çalışacağım.”
Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2015, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner290

banner130

banner291