Koray T. Tutuklandı

Anneannesi ve Dayısını Bıçaklayan Koray T. Tutuklandı

Koray T. Tutuklandı

Çine’de anneannesi ve dayısını bıçakla yaralayan Koray T. çıkartıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çine’de anneannesi ve dayısını bıçakla yaralayan Koray T.’ün 6 Ekim günü Çine Cumhuriyet Savcılığının talimatı doğrultusunda Aydın Devlet Hastanesi götürüldü, ardından Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edilerek tedavi altına alınmıştı.12 günlük tedavinin ardından taburcu edildi. Tutuklama kararı bulunan Koray T., Çine Adliyesinde çıkartıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Olay 6 Ekim günü sabaha karşı meydana gelmişti. Alınan bilgiye göre, Çaltı Mahallesi’nde meydana gelen olayda anneannesinin evinde yaşayan Koray T.(22), henüz belirlenemeyen bir nedenle anneannesi Emir Dudu Ö.(76) ile tartışmaya başlamış ve dayısı Nihat Ö.’ın sakinleştirmek için araya girdiği tartışa kısa sürede kavgaya dönüşmüştü. Bıçakla önce anneannesi Emir Dudu Ö. daha sonra dayısı Nihat Ö.’ı bıçakla yaralayan Koray T., olayın ardından kaçmış ve kısa sürede jandarma ekipleri tarafından yakalanmıştı. Çine Adliyesi’ne sevk edilen Koray T., psikolojik sorunları olduğu iddiası ile jandarma tarafından Aydın Devlet Hastanesi götürüldü. Oradan da Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edilerek tedavi altına alındığı öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2017, 04:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner150

banner130